Domácí porážka s Duklou

V 21. kole jsme podlehli Dukle Praha B.

První poločas se nám s Duklou B příliš nepovedl, chyběl nám pohyb, tím, čím jsme chtěli soupeře zatlačit, hráli jsme na 2 útočníky, chyběla i agresivita. Soupeř nás přehrával, dávali jsme mu hodně prostoru a dělali jsme příliš moc chyb v obraně. Takže jsme dostali v první půli bohužel 3 góly. Z trenérova pohledu to byl nepochopitelný první poločas.

Do druhého poločasu jsme vystřídali, hra se zlepšila, vytvořili jsme si 20 minut velký tlak, dali jsme gól. Měli jsme další 2 velké příležitosti, které jsme nevyužili. Poté se Dukla dostávala zpět do hry. V závěru z breaku, kdy jsme riskovali, nás Dukla potrestala čtvrtým gólem.

Z tohoto pohledu to bylo nepovedené utkání, s tím, že jsme si velmi zkomplikovali naši situaci, protože nás to tlačí čím dál tím více ke dnu. Bohužel naše poslední výkony neodpovídají tomu, že bychom se měli zvednout nebo, že bychom měli jít výš. Chybí nám agresivita a věcí vůle po vítězství. Vyhrát 1 zápas ze 3 domácích je samozřejmě velký hazard a jsme velmi zklamaní.