Do utkání v Karlových Varech jsme vstoupili velmi dobře, byli jsme aktivní, snažili jsme se kombinovat a vstřelili jsme první branku. Hned vzápětí jsme šli sami na branku, ale bohužel jsme neproměnili. Celý první poločas se hrál v naší režii, ale bohužel těsně před odchodem do kabin jsme inkasovali gól.

Do druhého poločasu jsme hned na začátku měli 1-2 šance, kdy jsme mohli jít opět do vedení. Bohužel jsme neproměnili a poté soupeř přitvrdil. Což nám nevyhovovalo, zápas začal být plný osobních soubojů a standartních situací. Soupeř nás přetlačil a vstřelil 2 branky. Pro nás je to zklamání, protože po těch zápasech, co jsme teď odehráli, jsme si chtěli jít po 3 body. Musíme se připravit do posledního zápasu, kdy máme Bohemku „B“ doma a chceme se udržet v té horní části tabulky, což by bylo po této sezóně úspěchem.