Remíza z Domažlic

V Domažlicích remizujeme po našem vyrovnávacím gólu v nastavení 1:1.

Do utkání v Domažlicích jsme vstoupili velmi dobře, až na 1. minutu, kdy jsme trochu zaspali a pustili jsme soupeře do vyložené šance, kterou Honza Švihořík zlikvidoval, tak jsme poté bránili velmi dobře, to co jsme chtěli, nepouštěli jsme soupeře do velkých šancí. Soupeř zlobil a byl nebezpečný ze standartních situací. My jsme se to snažili oplácet, měli jsme některé rychlé protiútoky, které kdybychom lépe vyřešili, mohli tam přijít velké šance. První poločas byl v poli celkem vyrovnaný.

Do druhého poločasu jsme šli se stejnou taktikou, bohužel v 57. minutě se ukázalo jak důležitý je Petr Mužík pro Domažlice a dal nám z velkého vápna gól. Nás ta branka nepoložila, chtěli jsme si vytvořit tlak. Dali jsme do hry 2 útočníky a chtěli jsme s výsledkem něco udělat. Do nějaké 85. minuty se nám to úplně nedařilo, ale v posledních 10 minutách, kdy se nastavovalo 5 minut, jsme si silou vůle tlak vytvořili. Nakonec se nám povedlo v 94. minutě po brance Petra Bodnaruka vyrovnat, který po odrazech krásně trefil na zadní tyč do šibenice gól a byl konec utkání.

Máme bod, jsme za něj velice rádi, protože z Domažlic se jen tak body snadno nevozí a trenér chválí všechny kluky, protože hráli to co jim řekl a odmakali zápas na 100%. V derby s Domažlice je bod velmi cenný.