DIVOKÁ PŘESTŘELKA S JISKROU

Domažlice remizovaly s Robstavem v přípravě dvou účastníků ČFL 5:5.

Dvěma zástupcům České fotbalové ligy z regionu odřekli na víkend zápas soupeři, a tak se Robstav Přeštice dohodl s domažlickou Jiskrou, že poměří síly mezi sebou. I navzdory tomu, že se brzy v úvodu jara střetnou i ve třetí lize.

Trenér Purkart: „Za dané situace to bylo ideální řešení. Navíc oba týmy protočily hodně hráčů, takže v mistráku se střetnou jiné celky,“ vysvětloval kouč Stanislav Purkart. „Pro trenéry to bylo poučné utkání. Oba celky se střídaly ve vedení. Padaly pěkné branky, i když jich bylo na můj vkus moc. Špatně jsme dostupovali soupeře, byli jsme moc zalezlí,“ doplnil trenér Robstavu.

Střelecké hody přisuzuje i terénům, na kterých se v zimě hraje. „Hřiště je namrzlé, když to útočník dobře trefí, jsou z toho góly. I my jsme směrem dopředu hráli celkem dobře,“ dodal Purkart.

Je to ale pořád začátek přípravy, sestavu točíme. Věřím, že časem se naše obranná fáze zlepší,“ pokračoval kouč Přeštic.
Zdroj: https://plzensky.denik.cz/fotbal_region/divoka-prestrelka-v-presticich-utkani-s-jiskrou-nemelo-viteze-20230129.html