Vítězství 2:1

v 19. kole porážíme tým Hostouně na domácí půdě 2:1.

Čekalo nás velmi náročné utkání s Hostouní, kdy už jsme potřebovali bodovat a taky podle toho vypadal náš výkon. Začali jsme trochu opatrněji. Soupeř měl ze začátku aktivitu na svých kopačkách, ale my jsme se postupně dostali do tempa, začali jsme si vytvářet převahu. Létalo hodně centrů ze strany, ale bohužel jsme se nedokázali k centrům dostat. Obrana Hostouně všechny centry docela v pohodě odvrátila. Poté přišla komplikace, kdy jsme museli vystřídat zraněného Vaška Hegera na stoperu a hned vzápětí jsme dostali gól na 1:0. Poté jsme přidali a měli jsme převahu.

Náznaky šancí tam byly, ale nedařilo se nám dostat do vyložené šance až přišla penalta a vyloučení, co maličko změnilo ráz tohoto utkání. Penaltu jsme neproměnili a do poločasu se už nic nestalo.

Do druhého poločasu jsme to změnili rozestavení na 2 útočníky a chtěli jsme soupeře dostat po tlak a nenechat ho vůbec rozehrávat, což se nám podařilo. Vytvořili jsme si 25 minut obrovský tlak z kterého jsme otočili zápas 2 brankami Arzbergera a Zemana. Poté se hra trošku vyrovnala. Ke konci jsme se tročku báli o výsledek a dali jsme soupeři více prostoru a dostali se pod menší tlak.

Z naší strany to bylo dobré utkání až na těch posledních 10 minut, kdy jsme si trošku zahrávali a bylo to zbytečně víc napínavé.