Prohra 3:2 s Vltavínem

Utkání na Vltavínu jsme nehráli vůbec špatně. Plnili jsme to, co jsme si řekli a byli jsme Vltavínu vyrovnaným soupeřem. Měli jsme spoustu úniků po stranách, ale bohužel jsme z toho nedokázali nic vytěžit. Soupeř v podstatě z podobných situací vstřelil 2 góly. Z tohoto pohledu byl herně první poločas z naší strany dobrý, ale co je ve fotbale nejdůležitější, agresivita, aktivita a důraz v pokutovém území, tak tam jsme propadli. Proto jsme o poločase prohrávali 2:0.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že herně na tom špatně nejsme a že nějaká šance určitě přijde. Což se ukázalo hned po poločase, kdy jsme snížili na 2:1 a postupně jsme si začínali vytvářet převahu, ale bohužel po jedné breakové situaci, kterou jsme nezachytili, jsme dostali 3 gól. Ale i tak jsme se zvedli a po krásném Zemanovo úniku a centru na Černého gól na 3:2. V druhém poločase jsme měli i víceméně převahu, ale zkomplikovalo nám to vyloučení Martina Suchýho, kdy dostal druhou žlutou kartu, ale i tak potom, jsme v závěru silou vůle se dostali do nějakého tlaku, měli jsme tam nějaké standartní situace, ale bohužel se nám to nepovedlo protlačit alespoň na tu remízu. Takticky a herně to bylo z naší strany solidní utkání, ale bohužel ten důraz a ta aktivita v prvním poločase rozhodli.