Velmi důležité vítězství s Povltavskou!

Bylo to velmi důležitě utkání pro nás. Hrálo se prakticky o 6 bodů. Případným neúspěchem bychom si velmi zkomplikovali situaci. Vstoupili jsme do zápasu velmi dobře, aktivně a byli jsme lepším mužstvem. Soupeř hrál velmi důrazně, ale to nás nezastrašilo a celý první poločas jsme byli lepším týmem. Vstřelili jsme branku na 1:0 a ještě jsme tam měli několik dalších šancí. Soupeř zkoušel rychlé breaky, ale s tím my jsme si poradili.

Do druhého poločasu jsme šli se stejnou taktikou, pořád být aktivní, snažit se dát další góly. Což se povedlo, dali jsme gól a měli jsme tam i další šance. Bohužel jsme ty šance nedohráli a přišel pro nás trest kolem 70 minuty jsme dostali na 2:1 gól. To nám vzalo trošičku takové sebevědomí a začali jsme bránit výsledek. Byl to boj až do závěrečných vteřin.

Výsledek se už neměnil, zvítězili jsme 2:1, ale musíme takové utkání rozhodnout 3 gólem a nebránit výsledek, kdy soupeř měl ještě velmi zajímavou šanci v nastavení, ale neproměnil ji.